Ucuz Tütün

Sigaraya zam 2017 Yeni Sigara fiyatları ne oldu?

zamlar çıldırttı

Aralık 2016 yılı sigara fiyatları yine zamlanıyor. Asgarı Maktu tutarında meydana gelen artış sigara ve alkollü içeceklerin fiyatınıda doğrudan etkileyecek.. Peki hangi sigara ne kadar, kaç lira oldu?

Sigaraya son olarak Temmuz ayında zam yapılmıştı, yeni gelen dolaylı zam ile sigara fiyatları birazdaha artacak. Zamlarda bütün sigara markalarında 1 ile 2 lira arasında değişen oranlarda artış öngörülüyor. Yapılan ÖTV artışından sonra gözler firmalara çevirilmiş durumda!ÖTV zammının sinyali 2017 bütçe hazırlıklarında verilmişti. Hükümet önümüzdeki yıl ÖTV gelirlerinin yüzde 13.5 artmasını öngörüyordu. Bütçe verilerine göre, ÖTV geliri gelecek yıl genel olarak yüzde 13.5 artacak olmasına karşın alkollü içkilerden alınacak ÖTV’ye yüzde 15.4’lük artış hedefi kondu.
Aralık 2016 yılı sigara fiyatları yine zamlanıyor. Asgarı Maktu tutarında meydana gelen artış sigara ve alkollü içeceklerin fiyatınıda doğrudan etkileyecek.. Peki hangi sigara ne kadar, kaç lira oldu?

Sigaraya zam 2017 Yeni Sigara fiyatları ne oldu? ile ilgili görsel sonucu

Sigaraya son olarak Temmuz ayında zam yapılmıştı, yeni gelen dolaylı zam ile sigara fiyatları birazdaha artacak. Zamlarda bütün sigara markalarında 1 ile 2 lira arasında değişen oranlarda artış öngörülüyor. Yapılan ÖTV artışından sonra gözler firmalara çevirilmiş durumda!

Zamlar tiryakileri zor durumda bırakacak, sigaranın ve içkinin öldürücü etkisine rağmen içilmeye devam edilmeside düşünülmesi gereken toplumsal biri sorundur. Zamlı Yeni Parliament fiyatı ne kadar, Uzun Parlement, Kısa Parliament, Parliament Night Blue, Aqua Blue, One, Slim ve Aqua Mentollü çeşitlerinin 2016 fiyatları zamlar sonrası ne durumda?

Marlboro ice blue, uzun Marlboro, kısa Marlboro, Marlboro Light ve diğer tüm Marlboro çeşitlerinin 2016 fiyatları fiyat listesi bekleniyor. Muratti Azure, Muratti One, Muratti Lіne, Muratti Tone, Murattі Slіm fiyatı ve diğer tüm Muratti sigara çeşitlerinin 2016 yılı fiyat listesi sitemiz yayınlanacaktır.

Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: