Kaliteli Tütün Bulmak

Son yıllarda tütün satışının popülerlik kazanmasıyla piyasa tütüncü doldu ve kaliteli tütün bulmak zorlaştı. Tütün satışının internete taşınmasıyla burdada dolandırıcılar boy göstermeye başladı tabi. Birçok kişinin bildiği gibi internetten tütün satışı yapma fikri bana (İhsan Parlak) aitti. İlk zamanlar internetten tütün satın alma fikri insanlara pek olumlu gelmedi. Almakta çekinenler oldu ama zamanla ürettiğimiz kaliteli tütünler, sektörü her yönden kavrayan web sitemiz ve samimiyetimizle Türkiye’nin her iline, ilçesine kadar tütün göndermeye başladık.

Parekende tütün satışlarımızdan kısa bir süre sonra toptan tütün satışınada başladık.  Çünkü bu yönde de talep oldu. Birçok tütün shopçu kaliteli tütün bulamamaktan şikayetçiydi. Gönderdiğimiz tütünler beğenilince sadece bizden alan birçok kişi oldu. Bunun yanında sıfırdan dükkan açarak sadece bizim tütünlerimizi satanlarda var. Bir nevi bayimiz oldular. Sizlerde bayimiz olup Adıyaman Tütünü satmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peki Neden Adıyaman Tütünü Kullanmalı?

Çünkü Adıyaman’nın Çelikhan ilçesinde, dağlarda yetişen tütünler, bu bölgenin havasındanmıdır suyundanmıdır bilinmez ama çok kaliteli oluyorlar. Yetiştirilmesi ve hasad edilmesi konusunda uzmanlaşan çiftçiler de kalitenin artmasında etkililer tabi. Daha sonra bu tütünler kalın, orta ve ince kıyım yapılarak müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: