Adıyaman tütüncüler derneği nedir

DUYURU : Arkadaşlar dernek adı altında tütün satışı yapan şahıslara kanmayınız. bir derneğin görevi interneten bulabilirsiniz. Kurulmuş olduğu sektörün Haklarını savunmakktadır.

 ( Dernek : Dernekler, ticari kazanç elde etmek veya elde edilecek kazançların paylaşımı amaçları ile kurulamaz, )

Tütüncüler derneği adı altında satış yapan kimseler insanları kandırmaktan başka birşey yapmıyor.

Ben derneğim iyi tütün satarım böyle mantık cahiliye döneminden kaldı. Derneğin görevi tütün üreticilerinin haklarını gaps etmek değildir. Aksine  tütün üretici ve toptacılarına her türlü destek vermesidir. Ama şu anda dernek adı altında tütün satmaya çalışan bazı şahıslar. çiftçilerimizin ve adıyaman tütün toptancılarını karalayarak para kazanmaya çalışmaktadır.

 ( Dernek : Dernekler, ticari kazanç elde etmek veya elde edilecek kazançların paylaşımı amaçları ile kurulamaz, )

Adıyaman tütünü , Çelikhan tütünü, Adıyaman tütünü  hiçbir katkı maddesi içermeyen kendi  üretimiz olan tütünü kargo şirketleri aracılığıyla uygun fiyata sert- orta yumuşak içimli Adıyaman tütünü sizlere gönderiyoruz.

Hiç açık tütün içmeyen müşterilerimiz için tütünü istediğiniz kıyımda yapmaktayız. Bu kıyım çeşitleri ince, kalın, orta kıyım olmak üzere değişmektedir yada sizler bizi arayarak hangi sigara gibi olmasını istediğinizi söyleyin biz ona göre tütünü kıyıp sizlere gönderelim.. Örnek: Winston light kısa tatımda tütün istiyorum, marlboro içimli tütün istiyorum gibi bizimle iletişime geçmeniz yeterli…

 

Size göndereceğimiz tütün  öncesinde bizi arayıp gerekli bilgileri almanızda fayda vardır. Çünkü en az 19 çeşit olup size göndereceğimiz tütün için bilgi alabilirsainiz. Ancak içimi damak tadı farklı olduğundan bazıları hafif bazıları ağır bazıları orta içimdir. Bu sebepten dolayı sizden ricamiz Bizimle irtibata geçiniz. Sizin taleplerinizi dinleyip gereken tütünü aynı gün kargoya verip gönderecektir.

 

Türkiye de 81 şehirde Adıyaman tütünü bulmak mümkündür. Ancak bir çok ilde aldığımız duyumlara göre ilaçlı içtikten sonra kötü kokular veren kalitesiz tütünler yüksek fiyattan satılmaktadır. İnsanların bir çoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı bilmemektedir. Eğer sizde açık tütün içip boğazınız yanmasından geceleri öksürük nöbetlerine giriyorsanız muhtemelen ilaçlı tütün içmektesinizdir. Sizde bunlara bir son verip bizimle irtibata geçip bizi arayın ve hayatınızda yeni bir başlangıç yapın…

 

Captain black gold karşıtırdığınız ve oluşan harman marbolo, içimi bırakır. Bu harmanın sigara içtiğinizden ortama sigara kokusu yerine mükemmel bi çikolata kokusu yayar.

 

Adıyaman tütünü – Çelikhan özel kıyılmış Dağ Tütünü

bir telefon kadar size yakın artık adıyaman tütünü artık bilmediğiniz yerlerden ve fahiş fiyatlara almayacaksınız bir telefonla hem uygun fiyata hem de en iyi tütünü alabilirsiniz…

 

En Kaliteli Tütün Bu sayede çiftçi yaptığı tütünden korkmuyor. En azından ben bu tütünün nasıl pazarlayacağım diyerek düşünmüyorum. Biz tütünü doğrudan bahçeden alarak onlara da bir nevi avantaj sağlamış oluyoruz. Çiftçimiz bu sayede satış ve pazarlama yükünü hafifletip doğrudan bir gelir kapısı sağlamış oluyoruz. Bu sene bu tarlalarda örnek olsun diye tütün dikim yaptık ama aldığımız ürün yüzümüzü güldürdü. Ben bunun diğer çiftçilerimiz tarafından da örnek alınmasını istiyorum. Ayrıca bu adıyaman tütünü gelişimi devamılılığı için bütün türkiyeye hizmet sunulması anlamıda hem ön acıcı bir adım olup hemde isteyen herkesin adıyaman tütünü, çelikhan tütünü bulması yetiştirmesine ön ayak olmaktadır. …

 

İyi tütün rengınden kokusundan anlasılır.dünyanın en iyi tutunu olarak bilinen

adiyaman tütünü, çelikhan tütünün

Adiyaman sarma tutununu içimi de bir baskadır bogaz yakmaz öksürtmez içildiği zaman ferahlatır insanı

Adıyaman Çelikhan Sarma Tutunu Güneydogu Anadolu Bölgeside Bulunan Adiyaman İlinde Yetiştirilen Tütünü Dünya Genelinde Kaliteli Tütün Oldugu Belirlenmiştir. Bu Tütün Havanın, suyun temizligile dogallıkla yetiştirilmektedir. ( Tütünlerimizde Hiç bir katkı maddesi kullanılmamaktadır!) Adiyaman Tütününü Denemek İsterseniz Siz Degerli müşterilerimize Bütün imkanlarda kolaylık saglayabiliriz. Gerek Fiyatta Gerek Kargoda Telefonlarınızı Bekliyoruz.

Adiyaman Çelikhan tütünü Eşi benzeri bulunmayan bir içime sahiptir. Ve bu sarma tütününü nasıl kurumasını önleyecez ondan bahsedecez. Evet Arkadaşlar Benimde Dahil olmak üzere sarma tütün açık tütün mamülleri tüketen arkadaşlar bu sorunla karşılaşmıştır.Adiyaman Çelikhan Tütünü nü Hıyarın Kabugunu , Asma Yaprağı veya Tut Yapragini Tütünün Bulundugu Yere Koyup Kapatıyoruz Kabukte Bulunan Nem TütünOrtamına Yayılacaktır. ve böylece tütünümüz nemle reaksiyona girecektir kuruması önlenmiş olacaktır…

ADIYAMAN TÜTÜNÜ, ÇELİKHAN TÜTÜNÜ DAĞ TÜTÜNÜ SARMALIK TÜTÜN ÖZEL İÇİM TÜTÜN VANİLYALI TÜTÜN KALİTELİ TÜTÜN BİZDEN BAŞKASINDAN ALINMAZ.

NOT : TÜRKİYEDE HERKES ŞUNU BİLİR BİR DERNEĞİN İŞLEYİŞİ VE GÖREVİNİ FAKAT BAZI DÜZENBAZLAR DERNEK ADI ALTINDA İNSANLARA TÜTÜN SATIŞI YAPMATAKDIR. ( KÜÇÜK BİR ARAŞTIRMA YAPARSANIZ DERNEĞİN TÜTÜN SATMAKTAN ZİYADE TİCARETLE ALAKASI YOKTUR. DERNEK DEMEK ( HANGİ SEKTÖRÜ KAPSIYORSA SEKTÖR ÇALIŞANLARANA DESTEK OLMASIDIR GÖREVİ FAKAT BAZI UYANIKLAR DERNEK ADI ALTINDA KÖSTEK OLMAKTADIR. Duyuru:  )

Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: